mYn English

انگلیسی تجاری با محمد یوسفیان – پادکست – اپیزود ۱

سال نو رو خدمت همه تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم سال ۹۹ سرشار از سلامتی و موفقیت براتون باشه به همراه کلی اتفاق قشنگ و خوب. از این به بعد سعی میکنم در قالب پادکست موارد آموزشی خوبی درباره‌ی انگلیسی تجاری رو در خدمت شما قرار بدم. در واقع این پادکست‌ها تلفیقی از راه حل‌ها برای یادگیری انگلیسی تجاری و موارد اقتصادی، کسب و کار و بیزنس خواهد بود. البته این رو میدونم که به مرور زمان کیفیت این پادکست‌ها هم بهتر میشه و همفکری شما عزیزان نقش خیلی زیادی میتونه داشته باشه برای این موضوع.

انگلیسی تجاری و نوروز
سال ۱۳۹۹ مبارک!

برای اولین اپیزود بیشتر کلیات رو هدف قرار دادم و خواستم خیلی تخصصی و باریک به موضوع نگاه نکنم. در قسمت اول انگلیسی تجاری با محمد یوسفیان سعی کردم موارد کلی که شاید این روزها خیلی به کارمون بیاد رو شرح بدم و براتون راه حل‌های خوبی ارائه کنم. در بخش اول راجع به متد خوندن زبان انگلیسی ( میتونه انگلیسی تجاری باشه میتونه عمومی) در ایام قرنطینه رو شرح دادم. توضیحات خیلی مهمی که اگر واقعاً انجامشون بدین بدون نیاز به کلاس های اضافی نتیجه‌ی فوق‌العاده‌ای بگیرید. در ادامه اثرات اقتصادی کرونا بعد از عید رو مورد بحث قرار دادم که البته می‌تونید مقاله‌ی آنالیز تأثیر ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی رو از اینجا بخونید. و در آخر مختصری راجع به تفاوت انگلیسی تجاری با انگلیسی عمومی صحبت کردم که خیلیا هنوز براشون جا نیوفتاده. این پادکست رو می‌تونید در پایین می‌تونید گوش کنید:

اگر براتون مفید بود با دوستان و عزیزانتون به اشتراک بگذارید و بهم بگین بیشتر تمایل دارید چه مطالبی توی پادکست‌ها گفته بشه.

حرف شخصی: توی این شرایطی که باید همراهی کنیم همدیگه رو، خواهش میکنم کمی بیشتر مراعات کنیم. از پرستاران و پزشکان و تمام کادر درمانی تشکر میکنم و امیدوارم با خونه موندن زحمت این عزیزان رو چند برابر نکنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *